Бізнес розвідка

У нашому детективному агентстві ви можете отримати повний комплекс послуг, що забезпечує економічну безпеку вашого бізнесу, що включає виявлення і подальше запобігання витоку закритої інформації.

До джерел витоку інформації відносяться:
• людський фактор, який включає в себе вербування співробітника організації для збору необхідної інформації
• до технічного джерелу витоку інформації відноситься прослуховування стаціонарних і особистих телефонів, а також офісів, електронне шпигунство, встановлення прослуховуючих пристроїв на території будинку, і т.п.
• приховане спостереження за об’єктом, націлене на виявлення його кола спілкування, контактів і постійних або тимчасових зв’язків.

Багато фірм на даний момент використовують бізнес розвідку, з метою ведення конкурентної боротьби. Завдяки збору та аналізу подібної інформації ваші конкуренти отримують незаперечну перевага і цілковите володіння всією ситуацією. І природно, що в підсумку Ваш бізнес може бути підданий серйозному ризику.

Фахівці нашого агентства виявлять нечесну конкуренцію і факти здійснення вашими діловими партнерами економічної розвідки. Вони також виявлять, чи є у вашому офісі і в будинку прослуховуючі пристрої, встановлять наявність можливих джерел витоку інформації. У нас ви також отримаєте кваліфіковану консультацію у разі виникнення складних, екстремальних, на перший погляд нерозв’язних ситуацій.