Охорона торгових центрів і супермаркетів

 

Охорона супермаркету – це та служба, без якої неможливо уявити нормальну роботу великої торговельної точки. Забезпечення безпеки і контроль за злодюжками здійснюють різні люди, іноді навіть різні структури служби охорони. Оскільки фахівці, щоб ефективно справлятися зі своєю роботою, повинні бути сконцентровані на ній і не повинні розпорошуватися.

Безпека

Забезпечення безпеки відвідувачів – першочергове завдання служби охорони всіх торгових центрів. Безумовно, найкращий показник роботи охорони торгового центру – це попередження протиправних дій. Друга частина функцій охорони ТРЦ полягає в наступному: в разі виявлення загрози знешкодити її і не допустити, щоб постраждали люди. Репутація торгового центру залежить у тому числі і від того, наскільки професійно і злагоджено діє служба охорони.

Боротьба з крадіжками

Що ж стосується профілактики та запобігання злодійства, ця задача також лежить на плечах охорони. Помічено, що тільки 10% людей ні за яких обставин не вчинять злочину, інші 10% здійснять його, незважаючи на загрозу покарання, ну а більшість (80%) скоять злочин, якщо для цього будуть сприятливі умови. Саме для того, щоб запобігти крадіжкам, супермаркету слід постійно демонструвати міць своєї служби безпеки.

«Кодекс» на варті торгівлі

  • розробка та організація системи безпеки
  • досвідчені співробітники
  • регулярні тренування на власній базі для охоронців компанії «Кодекс»
  • швидке і професійне реагування на тривогу