Охорона будівельних і промислових об’єктів

 

Безпека будівельних майданчиків і промислових підприємств здійснюється лише одним шляхом – комплексною охороною об’єктів. Злагоджена робота всіх передбачених елементів системи гарантує збереження матеріалів на споруджуваному об’єкті й порядок на промисловому підприємстві.

Дійсно ефективну охорону об’єктів в змозі налагодити тільки професіонали. «Кодекс» пропонує впровадження і реалізацію комплексного рішення по забезпеченню охорони об’єктів. Для кожного будмайданчика або підприємства рішення підбирається індивідуально.

Доступні технічні системи охорони об’єктів

У кожному конкретному випадку для забезпечення необхідного рівня безпеки розробляється і впроваджується власна система захисту.

Система охорони стаціонарних об’єктів може включати в себе огорожі зі встановленими на них датчиками, периметральну сигналізацію, охоронно-пожежну сигналізацію в приміщеннях, системи відеоспостереження, системи контролю та управління доступом та інші.

Також «Кодекс» надає послуги фізичної охорони об’єктів і патрулювання, послуги з організації та забезпечення діяльності КПП.

Охорона промислових об’єктів

Облаштування системи безпеки на промислових об’єктах – це робота, що вимагає всебічного підходу. Слід потурбуватися про інформаційну безпеку; про те, щоб сторонні не могли проникнути всередину території, а у разі проникнення компетентна служба їх затримала, а також була в змозі провести антитерористичні заходи.

Крім ризику витоку важливої ​​для виробництва інформації, існують ризики, що нечесні співробітники спробують винести частину продукції або навіть організувати системний її збут, тим самим обкрадаючи підприємство.

Попередження такого роду явищ – завдання служби безпеки. І для успішної реалізації своїх функцій вона працює у співпраці з менеджментом підприємства, а також використовує всі передбачені інструкцією засоби контролю.

«Кодекс» організовує повну охорону об’єктів промислового підприємства. Ми виробляємо повний цикл робіт: від монтажу технічних елементів контролю (усіляких датчиків) до щоденної роботи з охорони підприємства.

Охорона будівельних об’єктів

Основна загроза для будівельних об’єктів – крадіжка будматеріалів і техніки, а також залучення сторонніх осіб з метою саботувати процес будівництва шляхом пошкодження техніки або матеріалів. Саме цим неприємним ситуаціям запобігає професійна охорона будівельних майданчиків.

Причому, варто підкреслити, що довіряти охорону споруджуваних об’єктів варто саме компаніям, які спеціалізуються на охороні і несуть відповідальність за свою діяльність. У той час, як найняті «з вулиці» люди не можуть гарантувати свою надійність і не несуть ніякої відповідальності.

Довірте охорону будівельних об’єктів власності «Кодексу» і забудьте про занепокоєння з приводу свого будівельного майданчика.

Причини довірити охорону об’єкту саме «Кодексу»

  • Комплексний підхід
  • Миттєве реагування на сигнал тревоги
  • Озброєні треновані бійці
  • Досвід наших спеціалістів налічує 10 років і більше
  • Матеріальна відповідальність перед клієнтом

Елементи систем охорони

Як уже було зазначено вище, складові охоронної системи підбираються індивідуально для кожного об’єкта, залежно від потенційних загроз, а також особливостей функціонування об’єкту, що охороняється.

Для зацікавлених потенційних клієнтів ми раді запропонувати безкоштовну консультацію фахівця, який порекомендує найбільш доцільний пакет послуг.

Зателефонуйте менеджерам «Кодексу» і задайте всі запитання які вас цікавлять!