Охорона квартир

Захист квартири в сучасних реаліях просто необхідний, враховуючи те, що кількість крадіжок постійно збільшується. Підхід до вибору охоронних систем повинен бути ретельним і продуманим. Тому варто звертатися тільки до надійних фірмам, які зарекомендували себе як партнери, на яких можна покластися. Саме такою компанією є «Кодекс» м.Львів. Сигналізація для квартири від охоронного агентства «Кодекс» – це не розкіш, а необхідність, яка убезпечить вас від вторгнення в будинок і розкрадання вашого майна. Також як додаткова послуга можливий монтаж відеоспостереження для вашої квартири.

Що включає в себе охорона квартири?

Послуги охорони квартир:

  • Надійне та перевірене часом обладнання. Ми пропонуємо вам тільки перевірене обладнання від відомих виробників.
  • Оперативне реагування на спрацювання сигналізації або тривожної кнопки. При надходженні “сигналу тривоги” на пульт централізованої охорони на місце негайно виїжджає мобільна група «Кодекс».
  • Проектування і установка сигналізації в квартиру. Всі необхідні датчики і прилади будуть встановлені протягом 1-2 днів. Cкільки коштує поставити квартиру на охорону? Абонплата всього 200 грн./місяць. Установка охоронної системи (сигналізації) в квартирі займає 2-3 години, а вартість підключення дорівнює ціні сучасного смартфона! Поставити охоронну систему в квартиру просто.
  • Консультації з питань безпеки Зв’яжіться з нами і отримаєте відповіді на всі свої запитання.