Охорона при перевезенні вантажів

Навіть компанії, які не займаються безпосередньо перевезеннями цінних вантажів і паперів, інколи стикаються з необхідністю транспортування вантажів і їх охорони. Безпеку вантажу в такій ситуації розумно довірити професіоналам, які в разі загрози зможуть відреагувати відповідним чином.

Надійна охорона для перевезень вантажів

Компанія «Кодекс» здійснює охорону та супровід вантажів у межах України. Істотна частина роботи при супроводі цінних вантажів – підготовка. Це вкрай важливий етап, нехтувати яким ні в якому разі не варто.

Необхідно ознайомитися з особливостями вантажу, умовами його зберігання та транспортування, розробити відповідний маршрут руху, продумати місця стоянки, можливо, подбати про gps-маячки на автотранспорті і забезпечити радіо – та інші канали зв’язку між охоронцями і пультом.

Вартість послуг з охорони вантажу

Ціна на послуги охорони та супроводу вантажів формується залежно від декількох чинників:

  • протяжність маршруту
  • вид(тип) вантажу
  • кількість ж / д вагонів або автомобілів
  • кількість охоронців
  • вартість проїзду охоронців до місця призначення

З «Кодексом» вантаж у повній безпеці

Фахівці «Кодексу» – професіонали з великим досвідом, які відмінно знають посадові інструкції, вміють поводитися зі зброєю і миттєво реагують на ситуацію, якщо об’єкт охорони опиняється під загрозою.

Супровід і охорона будь-яких вантажів «Кодексом» – це гарантія абсолютної безпеки.

Підготовка бійців

Зрозуміло, при супроводі вантажу людський фактор відіграє не останню роль. Співробітники охорони повинні строго слідувати робочим інструкціям, а при виникненні потенційно небезпечної ситуації, терористичної атаки, спроби захоплення і т.д. вони повинні бути в змозі надати відсіч зловмисникам.

Бійці «Кодексу» – колишні співробітники спецслужб, професійні охоронці, бійці з понад 10-річним досвідом роботи. Однак, вони не покладаються сліпо на напрацьовані навички. Для підтримки спортивної форми та гідного рівня володіння зброєю необхідні постійні тренування. У «Кодексу» є власна навчальна база, на якій бійці регулярно тренуються і вдосконалюють свої бойові навички.

Таким чином, фахівці з охорони, які залучаються до супроводу цінних вантажів, – кращі бійці, готові до нештатних ситуацій

Є запитання? Зателефонуйте нам і отримаєте відповіді!