Охорона дачних будинків

Дачний будинок, особливо якщо він доглянутий, куди частіше стає предметом посягань злодіїв, ніж квартира або міський будинок. Причому, якщо влітку, у розпал дачного сезону, ще можна сподіватися на пильність сусідів, то в інші місяці дачний будинок залишається легко вразливим перед грабіжниками.

Тому варто потурбуватися про надійну охорону дачі. Якими методами захищати свою заміську резиденцію? Вибирайте.

Як захистити дачу?

Охоронні системи для дачі «збираються» з необхідних елементів:

  • Автономна охоронна сигналізація (з сиреною) для дачі. У будинку встановлюються датчики (на розбиття вікон, на відкриття дверей, датчики руху і т. д.), І коли вони спрацьовують, лунає голосний сигнал, супроводжуваний миготінням стробоскопа. Такий захист націлений на те, щоб відлякати випадкових злодіїв, бомжів чи наркоманів. Однак, вона навряд чи виявиться ефективною, якщо грабіжники діють цілеспрямовано і мають намір ризикнути. Необхідно доповнити сирену охоронною сигналізацією для дачі, що подає сигнал охоронній структурі, яка примчить на місце і знешкодить злодія.
  • Пультова охорона дачного будинку, мається на увазі, що при спрацьовуванні датчика сигнал надходить на центральний пульт охорони і на місце виїжджає оперативна група озброєних бійців. Пультова охорона може бути доступна не у всіх дачних районах. Для віддалених від міста місць більш відповідним буде наступний тип охоронних пристроїв для дачі.
  • gsm-сигналізація є рішенням для тих дачних районів, де неможливо встановити пультової охорону. У цьому випадку встановлюється інше обладнання, сигнал з якого надсилається за допомогою картки будь-якого мобільного оператора. Охоронна gsm-сигналізація підходить навіть для дачі у віддаленому районі.
    * Охоронна система підбирається також залежно від наявності або відсутності постійного джерела електрики в дачному кооперативі.

«Кодекс» – закон безпеки №1

Охоронна сигналізація для дачі – це впевненість, що ваше майно, де б не перебував ваш заміський будинок, збереже свою цілісність і буде в безпеці в будь-який час року!

Спеціально навчені бійці скрутять нахабного злодія і вбережуть ваше добро!

Установка охоронної сигналізації на дачі дозволяє більше не турбуватися, що ваш дачний будинок пограбують, поки ви в місті. Довіртеся «Кодексу»!

Зателефонуйте нам і задайте всі ваші запитання!