Пультова охорона

Надаємо охоронні послуги у місті Львів:
Пультова охорона – це система охорони приміщень, яка включає в себе злагоджену роботу технічних засобів і групи оперативного реагування. У народі такий вид захисту майна часто називають сигналізацією.

Як працює пультова охорона об’єктів

Схема роботи пультової охорони виглядає наступним чином.

Різноманітні датчики (руху, відкривання дверей, газу, диму, води, теплові інфрачервоні та ін.), Якщо з будь-яких причин порушується їх звичайний стан, подається сигнал на центральний пульт охорони (ЦПО). Сигнал передається через АТС, gsm або інтернет-канал, в залежності від зони розташування об’єкта охорони.

Моментально на місце виїжджає оперативна група, яка весь час знаходиться в режимі бойової готовності у відповідному районі. Через 5-10 хвилин бійці вже затримують зловмисника або супроводжують пожежників, службу газу або водоканалу.

Також, якщо на пульт надійшов сигнал, то на телефон клієнта відправляється sms-повідомлення з повною інформацією про тривогу.

Підсумок: збиток мінімізований або зовсім зведений нанівець. Господар оповіщений і може вжити додаткових заходів.

Де застосовується сигналізація / пультова охорона?

Пультова охоронна сигналізація широко застосовується для охорони житла (як квартир, так і приватних будинків), а також є обов’язковим засобом безпеки для магазинів, салонів краси, банків, офісів і т.д.

Охоронна сигналізація дозволяє запобігти пограбуванню, практично моментально зреагувати на загоряння, витік газу або води.

Як «Кодекс» здійснює захист вашої нерухомості

  1. Типова або індивідуальна схема розташування датчиків ставить під контроль всі вразливі місця об’єкта. Використовується тільки надійне, перевірене обладнання, яке не дає збоїв і помилкових тривог.
  2. У разі виникнення загрози і подачі датчиками сигналу на пульт охоронної сигналізації спецзагони миттєво реагують і виїжджають на місце. Диспетчер супроводжує загін, підказуючи оптимальну схему проїзду. Прибуття до об’єкту займає 5 – 10 хвилин.
  3. Підготовлені, треновані бійці під керівництвом досвідчених фахівців проводять затримання зловмисників, які проникли на об’єкт, що охороняється.

Чому саме «Кодекс»?

  • дійсно швидке реагування
  • тільки спеціально натреновані кадри
    сили сконцентровані в місті Львів, що не розпорошуються на передмістя
  • матеріальна відповідальність перед клієнтом закріплена договором

Ціна та оплата

Варто відзначити, що щомісячна вартість обслуговування послуги пультової охорони прийнятна навіть для сім’ї з невеликим достатком.

А для вашої зручності ми передбачили оплату через PAY-термінали. Якщо ж у вас зовсім немає часу, наш менеджер буде забирати у вас оплату в зручному для вас місці в будь-який час.

Сигналізація «Кодексу» – закон безпеки №1

Сигналізація, закріплена за охоронним пультом «Кодексу», вбереже ваше майно від зазіхань і дозволить відлучатися на будь-який час з абсолютно спокійним серцем.

Зателефонуйте нам, якщо у вас є запитання!