Комерційна пропозиція послуг комплексної охорони

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ ПОСЛУГ КОМПЛЕКСНОЇ ОХОРОНИ

ТОВ «Кодекс» пропонує: Послуги фізичної та технічної охорони
– Банківських установ
– Об’єктів та підприємств усіх форм власності
– Фізичних та юридичних осіб, масових заходів
– Торгівельно-розважальних комплексів
– Складських та офісних приміщень
– Будинків(у т.ч.ОСББ), квартир, територій, транспорту, цінностей
– Супровід вантажів(у т.ч. міжнародний)
– Групи швидкого реагування
– Системи сучасного відеоспостереження та сигналізацій
– Системи контрольованого доступу(СКД), дистанційне спостереження
– Водій-охоронець-перекладач, асистентські послуги
– Юридичний та економічний супровід
Про Компанію:
Основним завданням «КОДЕКС» вважає надання послуг особистої, персональної та об’єктової охорони на якісно професійному рівні. “КОДЕКС” проводить економічно обгрунтовану політику цін, надає знижки на всі види послуг охорони, а також на встановлене обладнання.

Одним з пріоритетних напрямків діяльності групи компаній «КОДЕКС» є надання оперативної правової (юридичної) та адвокатської допомоги громадянам та підприємництву, зокрема під час перевірок державними контролюючими та правоохоронними органами, в ході досудового розслідування кримінальних проваджень, їх судового розгляду, а також у господарському, цивільному, адміністративному судовичинстві. Кожен клієнт, який звертається до нас з питань правової (юридичної) допомоги, може бути впевненим у ретельному вивченні проблеми, наданні правильної правової оцінки, рекомендацій та своєчасному і повному вирішенні усіх питань на умовах конфіденційності.
Якісний, прозорий та фаховий рівень супроводу «під ключ», захист від можливих протиправних «рейдерських» посягань гарантовано підприємствам та бізнесу з іноземними інвестиціями, корпораціям, бізнесмережам, та індивідуально іноземцям, громадянам інших держав. За потреби отримання трастових послуг, послуг з управління майном, включаючи використання іноземних компаній, Вам буде запропоновано варіанти поетапного вирішення поставленого Вами питання, застосовуючи декілька рівнів юридичного, а за потреби і фізичного захисту Вашого майна та активів, у т.ч. з можливістю Вашого поточного контролю та фактичної присутності у відповідних ситуаціях.

Також, компанія «КОДЕКС» пропонує детективні послуги, а саме:

– Перевірка способу проведення вільного часу дітей
– Розшук зниклих родичів, знайомих та близьких
– Перевірка кандидатів на роботу
– Перевірка партнерів по бізнесу
– Перевірка подружньої вірності
– Фото-,відеоспостереження
– Приватні розслідування
– Перевірка нерухомості
– Розслідування справ
– Розшук боржників
– Бізнес-розвідка
– Поліграф (детектор брехні)

Персонал компанії «КОДЕКС» складається з висококваліфікованих фахівців, які пройшли спеціальну підготовку. Наші співробітники готові надати допомогу у будь – якій ситуації та виконати свою роботу професійно.
Перед зарахуванням до штату усі співробітники проходять попередню перевірку на професійну та фізичну придатність з використанням сучасних методик психологічного тестування, а також підготовку в навчальному центрі «КОДЕКС». Кадровий резерв співробітників підприємства включає фахівців, які професійно володіють іноземними мовами, техніками фізичного бою, застосуванням зброї, досвідченим керуванням транспортними засобами, вмінням правильної організації роботи на адміністративних посадах.
Кадровий склад підприємства має великий досвід роботи в правоохоронних органах та провідних охоронних підприємствах. Співпраця із силовими структурами, правоохоронними та контролюючими органами, компаніями по забезпеченню технічної безпеки дозволяє нам ефективно вирішувати весь спектр завдань, поставлених Замовником.
Охоронна діяльність здійснюється на підставі ліцензії на право надання послуг, пов’язаних з охороною державної та усіх інших форм власності у відповідності до вимог чинного законодавства.
Наша компанія несе відповідальність за всі види послуг при укладенні договорів.
При прийнятті об’єкта під охорону кваліфіковані спеціалісти проведуть комплексне обстеження і експертизу підприємства, приміщення чи іншого об’єкта для визначення найбільш ефективної і доцільної системи охорони.
На нашому підприємстві розроблена і реалізована система цілодобового контролю роботи працівників, яка дозволяє гарантувати постійну високу якість наданих послуг.

Переваги для Замовника:
– відсутність необхідності ведення кадрової роботи(атестація, відпускні, лікарняні, квота на інвалідів, оподаткування у фонди тощо);
– відсутність необхідності закупівлі спецформи для особового складу, відповідного спорядження, у т.ч. зброї, транспорту;
– можливість провести заміну особового складу охорони об’єкта в максимально стислий термін після отримання відповідного сигналу від Замовника;
– цілодобовий контроль на об’єкті, у т.ч. дистанційний (диспетчерська служба);
– можливість миттєвого збільшення особового складу охорони на об’єкті при виникненні позаштатної ситуації;
– можливість внесення індивідуальних пропозицій та побажань щодо роботи охорони на Вашому об’єкті;
– безкоштовний виїзд нашого фахівця для обстеження об’єкту та підготовки предметної комерційної пропозиції, договорів та відповідних актів;
– можливість забезпечення оперативного виїзду за сигналом «тривога» груп швидкого реагування;
– всебічний експертний аналіз і розробка нашими співробітниками комплексу заходів охорони «під ключ»;
– фізична охорона здійснюється за схемами, які є найбільш зручним для клієнта та відповідають оперативній обстановці на об’єкті.

Компанія “КОДЕКС” несе матеріальну відповідальність згідно договірних зобов’язань перед Замовником

“К О Д Е К С” надійний гарант стабільності та безпеки
Довірте свою безпеку тільки професіоналам