Послуги приватного детектива

Хто такий приватний детектив?

 

Приватний детектив є людиною, яку наймає клієнт (фізична або юридична особа) при необхідності провести дослідження жодо іншої людини, компанії і т.д. Приватні детективи часто працюють на повірених у цивільних справах або від їхнього імені. Багато хто з них співпрацюють зі страховими компаніями, щоб перевіряти підозрілих клієнтів. Багато приватних детективів у світі наймаються для пошуків свідоцтв перелюбу або іншої незаконного поведінки в шлюбі, тим самим визначивши підстави для розлучення.

Часто законодавство вимагає, щоб приватні детективи отримували ліцензію; залежно від місцевих законів вони можуть мати або не мати вогнепальну зброю. Деякі з них є екс-поліцейськими, але це зовсім необов’язково. Приватні детективи повинні збирати детальну інформацію про об’єкт стеження, і можуть свідчити в суді від імені їхніх клієнтів. Їм необхідно в процесі своєї діяльності залишатися в межах закону (хоча це не завжди дотримується), тому їхні дії можуть спричинити за собою кримінальну відповідальність. Часто робота приватного детектива проходить вночі, тому у них немає суворого графіка.

Приватні детективи виконують безліч роботи, яка не зовсім пов’язана з їх професійною діяльністю в очах громадськості. Наприклад, багато з них можуть доставляти особисто повістки і виклики до суду, та інші юридичні документи сторонам і зацікавленим у результаті справи особам. Пошук боржників, що переховуються  може також стати значною частиною робочого навантаження приватного детектива. Більшість детективних агентства в світі спеціалізуються у специфічній галузі експертизи. Деякі стежать за клієнтом «по старинці», самостійно, інші використовують новітні засоби спостереження. Детективи можуть спеціалізуватися на корпоративних справах, працюючи у сфері запобігання шахрайства, захисту інтелектуальної власності і торгових секретів, запобігання піратства, дослідження порушень авторського права, і т.д.

Чим ми НЕ займаємося

  • Ми не вводимо клієнта в оману щодо перспектив справи і не фальсифікуючи його результати;
  • Ми не займаємося деталізацією телефонних дзвінків, і тим більше, прослуховуванням телефонних розмов;
  • Ми не займаємося взломом квартир, таємним проникненням в чужі квартири, дачі;
  • Ми не займаємося провокуванням чоловіка (дружини) на подружню невірність;
  • Ми не займаємося неприємними сусідами, пошуком зниклих тварин;
  • Ми не співпрацюємо з ворожками, екстрасенсами;
  • Ми не працюємо без оплати витрат;
  • Ми не працюємо з клієнтами, цілі яких нам не зрозумілі або викликають сумніви;
  • Ми не передаємо отриману в ході роботи інформацію третім особам.