Фото-відеоспостереження

До наших приватним детективів вже неодноразово зверталися ті люди, які самостійно намагалися проводити приховане фото або відео спостереження. Однак в дев’яносто випадків зі ста їх стеження було або виявлене, або ж, необхідний об’єкт просто губився і більше не був виявлений. Через невдалі самостійні шпигунських дій, такі детективи самоучки були змушені звертатися в наше агентство. Якщо і у вашому житті на сьогоднішній момент склалася така непроста ситуація, що Вам необхідно професійне фото-відео спостереження, звертайтеся до наших приватних детективів, їхні методи роботи неодноразово були перевірені і дають чудові результати.

Наші приватні детективи здійснюють:
• професійне фотоспостереження, за автомобілем, за об’єктом нерухомості, за пішим об’єктом і т.д. Фіксують всі адреси, точний час перебування в певному місці. Абсолютно всі послуги нашим клієнтам надаються виключно на конфеденційній основі. Робота наших приватних детективів проводиться максимально якісно і дуже оперативно.
• професійне відеоспостереження проводиться так само за автомобілями та пішими об’єктами. Ми пропонуємо приховану відеозйомку зустрічей на вулиці і в приміщеннях, в неформальній обстановці. Ми фіксуємо ситуацій, які пов’язані з фактами зрад, і подружньої невірності. По закінченні роботи, разом з відеоматеріалами, наші замовники отримують на руки повний звіт, із зазначенням точного часу перебування об’єкта в тому чи іншому місці і всіх адрес.