Подружня зрада

Кожен з нас сподівається на довгий і щасливий шлюб, який ніколи не розпадеться через подружню зраду, так хочеться вірити, що нас ця біда обійде стороною. Однак факти свідчать про протилежне. І головною причиною розпаду сімей на сьогодні – є зрада одного з партнерів. На превеликий жаль від цього ніхто не застрахований. Якщо ви підозрюєте свою половину, якщо у вас закрадаються сумніви щодо вірності вашого чоловіка або дружини, якщо в сім’ї почалися скритність і недомовки і ви не знаєте яким чином, перевірити ваші побоювання, звертайтеся до нас. Наші детективи підтвердять або, спростують всі ваші здогадки.

Причини, з яких до нас звертаються за послугою виявлення подружньої зради, за збором спрстовуючих або підтверджуючих доказів, за наданням доказів і перевіркою наявності курортного роману у всіх різні:
• Своєчасне збереження сім’ї
• Чи Пов’язувати долю з цією людиною (одружуватися / виходити заміж чи ні)
• Для внутрішнього заспокоєння
• Моральна сторона проблеми
• Отримання підстав для офіційного розлучення, з причини пунктів шлюбного договору, і т.д.

Ми без удаваної скромності можемо заявити, що всі наші детективи являють собою експертів в таємних розслідуваннях, вони можуть забезпечити все що цікавить Вас особисто, цілодобове спостереження.

Розслідування факту зради
Ймовірно, невірність, є однією з найбільш руйнівних і хворобливих речей, які можуть з вами в житті трапитися. Але ще гірше, не знати про те, що ваш чоловік зраджує вас. Адже навіть сама перспектива брехні і невірності дружини або чоловіка неймовірно болючі і руйнівні для вашого сімейного життя. Наші приватні детективи відмінно розуміють, що вам доводиться переживати і прагнуть максимально допомогти своїм клієнтам, адже вам доводиться щодня жити з цими проблемами, і для вас дуже важливо отримати спростування або докази зради партнера, для того, щоб вибрати вектор подальшого життя.

Для багатьох потенційних клієнтів, таких же, як ви, є великою проблемою – питання конфіденційності. Ми вам даємо повну гарантію того, що справа вашої родини буде 100% конфіденційною, консультація, в тому числі. Наші детективи готові обговорити ваш випадок, навіть не знаючи вашого імені, до тих пір, поки ви не станете відчувати себе комфортно, і поки ви не переконаєтеся в тому, що ми в силах вам допомогти і нам можна повністю довіряти.

Ми чудово розуміємо, що звернення до приватного детектива і обговорення з ним своїх підозр про невірність партнера – це дуже важка справа, однак це для вас дуже важливо, при цьому ми також добре розуміємо, що ситуація була створена не вами, і ніхто вас, повірте , за це не осудить.