Перевірка партнерів по бізнесу

Збір та аналіз інформації про партнерів по бізнесу:
• інформація про юридичних осіб, повне визначення всіх контактів;
• інформація про фірму, організацію, підприємство від постачальників, дилерів і т.д.
• визначення платоспроможності;
• збір, вивчення та аналіз інформації про компанії за допомогою офіційних джерел (Інтернет, довідники, ЗМІ та інші інформаційні бази даних з відкритим доступом).

Профілактикою правопорушень повинна займатися поліція, у всякому разі ми не рідко про це чуємо. Однак практика показує, що подібна профілактика практично не відчутна.

Тому з метою виключення всіляких неприємностей, відносно ведення власне бізнесу особливо, наші підприємці та бізнесмени змушені перевіряти своїх ділових партнерів самостійно.

Справа в тому, що наша поліція веде справи, за якими правопорушення вже здійснилися, тоді, як запобігти подібні правопорушення вам допоможе наше приватне детективне агентство.

Однією з умов успішного ведення власного бізнесу, звичайно ж, є саме благонадійність вашого ділового партнера, а також кредитоспроможність замовника або клієнта. Поліція зі зрозумілих усім причин такою перевіркою займатися не буде, оскільки це не входить у коло їхніх обов’язків.

Ось власне для того, щоб ваші відносин з діловим партнером, замовником або клієнтом, нічого не змогло затьмарити, хотілося б мати про них інформацію, ще до того, як укладати з ними якісь серйозні контракти, угоди, договори або угоди.

Наше приватне детективне агентство – є саме тією структурою, в яку ви завжди можете звернутися, з метою убезпечити ведення свого бізнесу і уникнути можливих помилок, щодо вибору компаній, людей, організацій і фірм, з якими ви плануєте співпрацювати.

Детективи нашого агентства нададуть вам повну інформацію про компанії і людей делікатно і, суворо конфіденційно, для цього ми володіємо достатніми ресурсами, і всі дії проводимо з найсуворішим дотриманням закону.